Plzeňské divadlo láká na pohádku Co takhle svatba, princi?

Co takhle svatba, princi v plzeňském divadle

Rádi byste oprášili vzpomínky na oblíbenou televizní pohádku Co takhle svatba, princi? a zazpívali si spolu s dětmi známě písničky? Zavítejte na představení pro děti i dospělé na Malou scénu plzeňského Divadla J. K. Tyla.  Právě z alternativní scény v prostorách Nového divadla si i nejmenší diváci odnesou nezapomenutelný zážitek díky blízkému kontaktu s herci.

Oblíbené písničky a hravé kostýmy

Mladí členové plzeňského muzikálového souboru se rozhodli upravit známý příběh o princi Davidovi, rozmazlené Babetce a rázné Brigitě z pera autorské trojice Jiřího Chalupy, Jiřího Zmožka a Zdeňka Borovce. Těšit se můžete na známé melodie a barevné kostýmy.

Jak vybrat nevěstu?

V hudební pohádce pro celou rodinu je princ David, který zbožňuje šermování, přinucen rodiči, aby si vybral nevěstu. Jak ale najít tu pravou? Dívkám budou zadány tři záludné úkoly, při jejichž plnění jim však pomůže služebná Běla převlečená za chlapce. Která ze slečen se nakonec stane královnou?

Známé melodie a načančané princezny

Pohádka měla televizní premiéru v roce 1986 a srdce diváků si získala zejména oblíbenými písničkami Taková jsem já, Princezny zkrátka vládnou, nebo Když se načančám. A načančané princezny skutečně budou – hravé kostýmy inspirované dětskou kresbou zaujmou oko dospělého i dětského diváka.

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout