Program akcí

Začátkem každého měsíce pro vás připravujeme přehled akcí vhodných pro rodiny s dětmi všeho věku. Najdete tu tipy na zajímavé akce, výstavy nebo divadelní představení, které se v Plzni konají. Aktuálně jsou všechny veřejné akce zrušeny z důvodu snížení rizika možného šíření nákazy COVID-19. Jakmile se situace změní a kulturní instituce opět otevřou své brány pro veřejnost, připravíme pro vás aktualizovaný seznam konaných akcí.

V Plzni se aktuálně podíváte do ZOO i Dinoparku

S dětmi se však již můžete od pondělí 27. dubna vydat do zoologické zahrady nebo Dinoparku. Za speciálních podmínek už tu totiž otevírají venkovní pavilony. Snad se konečně ukáže veřejnosti i letos narozená šimpanzí slečna Caila! Do zoo se dostanete jen se vstupenkou zakoupenou online a nezapomeňte si online koupit také parkovací lístek. V provozu bude od stejného dne také Dinopark, kam se ale dostanete pouze přes vchod Vinice a rovněž s online vstupenkou.

V květnu už otevřou muzea

Od 12. května už s dětmi můžete zajít do všech poboček Západočeského muzea, včetně Muzea loutek. O den dříve, 11. května, otevře pro veřejnost také Muzeum strašidel na náměstí Republiky.

Plzeň vás bude bavit, i když zrovna musíte sedět doma

O výletech ani cestování se v současné situaci mluvit moc nedá. Připravili jsme pro vás pár tipů, jak si v Plzni zkrátit chvíli, i když zrovna musíte sedět doma.

Prohlédněte si Západočeskou galerii online
Nakoukněte přes internet do Západočeského muzea
Podpořte zoo adopcí zvířat
Divadlo Alfa vysílá na YouTube nejen pohádky
Poslechněte si náš podcast Plzeňské báje a pověsti