Objevte svoje nadání v nové expozici v Techmanii

Expozice Talent v Techmanii v Plzni je určena všem od 8 do 100 let.

Váháte, jestli přihlásit vaše dítko do hudební školy, dramatického kurzu nebo na atletiku? Nezoufejte! V plzeňské Techmanii váš problém hravě vyřeší nová expozice Talent.

Jak to funguje?

V expozici na vás čekají experimenty a úkoly zaměřené na osm oblastí, a to zručnost, fyzickou zdatnost, technické dispozice, logické myšlení, humanitní směr, uměleckou stránku, spravedlnost a přírodu. Na jednotlivých stanovištích, která jsou propojena čárovým kódem, budete zkoumat konkrétní druhy schopností, abyste se na konci expozice dozvěděli, jaký talent ve vás je. Víte, jakou máte sílu nebo jak rychle dovedete zaplést copánek? A co matematika? Baví vás řešení úloh? Nejen to a mnoho dalšího si během expozice vyzkoušíte.  A hlavně to bude velká zábava!

  • Expozici můžete navštívit od 1. května do 31. srpna během klasické otevírací doby, a to od 8:30 do 17 hodin během všedních dnů, od 10 do 19 hodin v sobotu a od 10 do 18 hodin v neděli, o svátcích a prázdninách.
  • Expozice je určena všem od 8 do 100 let. Na stanovištích si jednoduše vyberete úlohu odpovídající vašemu věku. Talent zde zkrátka najde celá rodina.

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout