Dronfest – drony kam se podíváš

Fanoušci bezpilotních letadel si na festivalu Dronfest v Plzni přijdou na své.

Drony už dneska znají i malé děti. Během několika let se staly doslova fenoménem, o kterém se učí na univerzitách a jejich technologický vývoj se posouvá prakticky každým dnem. A právě plzeňské DEPO2015 bude během dvou prvních červnových dnů hostit festival Dronfest, který patří mezi největší akce svého druhu na světě. Fanoušci bezpilotních letadel si zde přijdou na své.

Festival si užije celá rodina. Samozřejmě nebude chybět velkolepá podívaná v podobě leteckých ukázek nebo závodů s drony. Na vlastní kůži si budete moci vyzkoušet pravou virtuální realitu, zalétat si na simulátorech nebo s malými drony. Program Dronfestu zpestří laser game nebo fotokoutek. I kdybyste s drony nebyli doposud kamarádi, Dronfest vám jistě rozšíří obzory a to příjemnou a zábavnou formou.

Těšit se můžete i  na přehlídku firem, které se bezpilotním létáním zabývají a desítky dronů nejvýznamnějších výrobců bezpilotních letounů. Na přednáškách se dozvíte jak je to s bezpečností létání, jak pořídit povedenou fotografii nebo jak drony  při práci využívají policisté, hasiči nebo další složky integrovaného záchranného systému.

  • Akce se koná v pátek 1. června od 10:00 do 18:00 hodin a v sobotu 2. června od 10:00 do 16:00 hodin a vstup je zdarma.
  • Více informací najdete na webu Dronfestu.


Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout