Kam na hřiště

Venkovní hřiště

Jedno z největších hřišť v Plzni najdete také v zoologické zahradě.Mlýnská strouha

Mlýnská strouha nabízí vedle příjemné procházky městskou zelení nebo posezení s romantickým výhledem na jezírko především skvělou zábavu pro děti. Najdete tu barevné plastiky obřích lidských hlav s horolezeckými úchyty, které vydávají  zvuky, nebo šneka se skluzavkou. Děti si je mohou prolézat i se na ně posadit. Přímo u Mlýnské strouhy je veřejné WC.

  • Adresa: nachází se v těsné blízkosti centra, v sadovém okruhu nedaleko lokality U Zvonu (odkaz na mapu)

Štruncovy sady

Hřiště u Štruncových sadů láká malé ratolesti na prolézačku s klouzačkou, překlápěcí houpačky i houpačky na pružině a kolotoč. V parku kolem stadionu se můžete projet na kole, koloběžce či bruslích.

  •  Adresa: Pallova ulice, v těsné blízkosti fotbalového stadionu FC Viktoria Plzeň (odkaz na mapu)

Park za Plazou

Park za obchodním centrem Plaza je skvělým místem k zábavě pro děti různého věku. Ti nejmenší se mohou těšit na sedačkový kolotoč, houpačky, provazový most, pískoviště a řadu dalších prolézaček. Větší děti si mohou zahrát fotbal či basketbal nebo využít místní skatepark.

  • Adresa: Radčická 2, Plzeň (odkaz na mapu)

Borský park

Borský Park je rájem pro relaxaci a pobavení. Tamní dětské hřiště je tvořeno řadou herních atrakcí ze dřeva a dalších přírodních materiálů, mimo jiné houpačkami, skluzavkou, prolézačkami, tunelem, mašinkou, domkem nebo mlýnkem na písek. V Borském parku si můžete zahrát i minigolf.

  • Adresa: jižní okraj Plzně poblíž výpadovky na Klatovy (odkaz na mapu)

Interiérová hřiště

Dětský koutek v DEPO2015

Dětský koutek v DEPO2015 vás zavede do světa fantazie. Děti si zde mohou zahrát na pašeráky a mafiány, zkoumat předměty ze světa financí, zadovádět si na prolézačkách z plastových popelnic a do písku nakreslit, co jen budou chtít. Dětský koutek je otevřený od pondělí do pátku od 9 do 19 hodin a o víkendu od 10 do 18 hodin.

TYJÁTR

TYJÁTR v prostorách bývalého divadelního sálu nabízí pět pater plných zábavy. Nuda zde rozhodně nehrozí. K dispozici jsou dětem překážky, prolézačky, průlezy, klouzačky a opičí drahy. Čekejte pořádnou dávku legrace. TYJÁTR je určen pro děti od 3 do 12 let. 

Café Restaurant Pizza Doma

 Café Restaurant Pizza Doma nabízí ve větší části svých prostor hernu pro děti. Vyzkoušet tu můžete třeba trampolínu, skluzavku, prolézačky, najdete tu také autíčka a panenky na hraní. Pro ty nejmenší jsou zde nachystány dětské židličky, přebalovací pult i nočník. 

 

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout