Kam na hřiště

VENKOVNÍ HŘIŠTĚ

Mlýnská strouha

Mlýnská strouha nabízí vedle příjemné procházky městskou zelení nebo posezení s romantickým výhledem na jezírko především skvělou zábavu pro děti. Najdete tu barevné plastiky obřích lidských hlav s horolezeckými úchyty, které vydávají zvuky, nebo šneka se skluzavkou. Děti si je mohou prolézat i se na ně posadit. Přímo u Mlýnské strouhy je veřejné WC.

  • Adresa: nachází se v těsné blízkosti centra, v sadovém okruhu nedaleko lokality U Zvonu (odkaz na mapu)

Mlýnská strouha

Štruncovy sady

Hřiště u Štruncových sadů láká malé ratolesti na prolézačku s klouzačkou, překlápěcí houpačky i houpačky na pružině a kolotoč. V parku kolem stadionu se můžete projet na kole, koloběžce či bruslích.

  • Adresa: Pallova ulice, v těsné blízkosti fotbalového stadionu FC Viktoria Plzeň (odkaz na mapu)

Park za Plazou

Park za obchodním centrem Plaza je skvělým místem k zábavě pro děti různého věku. Ti nejmenší se mohou těšit na sedačkový kolotoč, houpačky, provazový most, pískoviště a řadu dalších prolézaček. Větší děti si mohou zahrát fotbal či basketbal nebo využít místní skatepark.

  • Adresa: Radčická 2, Plzeň (odkaz na mapu)

Borský park

Borský Park je rájem pro relaxaci a pobavení. Tamní dětské hřiště je tvořeno řadou herních atrakcí ze dřeva a dalších přírodních materiálů, mimo jiné houpačkami, skluzavkou, prolézačkami, tunelem, mašinkou, domkem nebo mlýnkem na písek. V Borském parku si můžete zahrát i minigolf.

  • Adresa: jižní okraj Plzně poblíž výpadovky na Klatovy (odkaz na mapu)

Borský park


INTERIÉROVÁ HŘIŠTĚ


Tyjátr

TYJÁTR v prostorách bývalého divadelního sálu nabízí pět pater plných zábavy. Nuda zde rozhodně nehrozí. K dispozici jsou dětem překážky, prolézačky, průlezy, klouzačky a opičí drahy. Čekejte pořádnou dávku legrace. TYJÁTR je určen pro děti od 3 do 12 let.

Hřiště Tyjatr


Hopsina

Kousek od Hlavního vlakového nádraží najdete obří nafukovací park HOPSINA. Nabízí více než 10 velkých nafukovacích atrakcí, na kterých se zabaví jak malé děti, tak i ty větší. Otevřeno mají každý den, kromě pondělí.

  • Více informací: www.hopsina.cz
  • Adresa: Americká 47 (1. patro nad nad OD Lidl), Plzeň (odkaz na mapu)


Jump Family

Jedinečné adrenalinové hřiště v Plzni plné atrakcí, trampolín a dobrodružství, to je JUMP FAMILY. Nabízí nejen trampolíny všude kam se podíváte, ale například i horolezeckou stěnu pro děti. Otevřeno je od pondělí do pátku od 14 do 19 hodin a o víkendech od 9 do 19 hodin.

Jump family


Café Restaurant Pizza Doma

Café Restaurant Pizza Doma nabízí ve větší části svých prostor hernu pro děti. Vyzkoušet tu můžete třeba trampolínu, skluzavku, prolézačky, najdete tu také autíčka a panenky na hraní. Pro ty nejmenší jsou zde nachystány dětské židličky, přebalovací pult i nočník.


Virtuální realita Virze nebo VRko

Plzeň nabízí hned 2 herny pro děti i dospělé, kde si můžete vybírat z desítek her a dalších zážitků ve virtuální realitě. Virtuální realita je skvělá rodinná zábava, vhodná například pro dětskou oslavu narozenin a podobně. Můžete se vydat do dalekého vesmíru, budoucnosti, minulosti, na hordy zombie, zasportovat si nebo jen tak relaxovat na dně oceánu.


Area "D"

Nový svět zábavy, který vznikl ze staré industriální haly, to je Area „D“! 3000m2 hrací pro malé i velké. Vyřádit se tu můžete na trampolínách, prolézačkách, menší děti budou bavit skákající hrady a ti nejmenší si užijí bazén s míčky či dětský koutek. Další částí jsou dvě multifunkční hřiště, kde si můžete zahrát florbal, fotbal, volejbal, badminton nebo nohejbal.

Area D

 

Vypravte se s dětmi v Plzni na stopovačku

Zahrajte si s dětmi v Plzni únikové i outdoorové hry

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout