Zúčastněte se letní turistické soutěže Prázdninová štafeta

V letošním roce se bude konat již 20. ročník velkého soutěžního putování po turistických zajímavostech Plzeňského kraje pro děti. Prázdninová štafeta nabízí padesát zajímavých turistických cílů, kam se během léta můžete vydat. Navštívíte známé památky, hrady a zámky, ale také nové naučné stezky, rozhledny či zajímavé přírodní útvary a jiná místa plná zážitků. Nově je v nabídce více cílů, kam není nutné platit vstupné.

Jak hrát?

Přihlásit se může každé dítě do 18 let, od 1. června do konce prázdnin, na webových stránkách Prázdninové štafety Při návštěvě každého cíle se soutěžící vyfotí na nádvoří či uvnitř navštíveného objektu, případně u cedule na turistické trase a snímek nahraje do webové aplikace na webové stránky stránky Prázdninové štafety. Všichni soutěžící, kteří splní daný limit patnácti navštívených cílů, budou zařazeni do slosování a patnáct šťastlivců se může těšit na odměnu. Zvláštní cena pak čeká také na toho, kdo navštíví nejvíce cílů.
Ocenění těch nejúspěšnějších turistů předá přímo na hradě Radyně sám císař a král Karel IV., který se svou družinou za mladými turisty přijede. A pak všechny oceněné osobně provede po svém hradě.

 

Vydejte se s dětmi na zážitkový okruh Spejbla a Hurvínka

 

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout