Kam v Plzni vzít děti, aby se pořádně vyřádily?

Hopsina Plzeň
FOTO: Hopsina Plzeň

Máme pro vás pár tipů na parádní zábavu v Plzni, při které se s dětmi rozhodně zahřejete. Stále oblíbenější fenomén jumping parků, které jsou plné trampolínek a skákajících hradů, dorazil i do našeho města. Podívejte se na naše tipy, kam se jít s dětmi vyřádit. Jen mějte na paměti, že je vzhledem k aktuální situaci nutné v uzavřených prostorách dbát na zvýšenou hygienu a dodržování rozestupů od ostatních účastníků.

Jump Family

Přes 1000 m2 zábavných atrakcí a trampolín na jednom místě. To nabízí dětem i dospělým jedinečné sportovně zábavní centrum Jump Family. Kromě volného skákání pro veřejnost centrum pořádá pravidelné kroužky, příměstské tábory nebo individuální hodiny s trenérem. Uspořádat zde můžete oslavu či firemní akci nebo teambuilding.

  • Základní cena vstupného ve všední den je 199,-/hod. a 249,-/hod. o víkendu a ve svátek. Doporučujeme si předem udělat rezervaci přes webové stránky.
  • Zobrazit na mapě

Hopsina

Svět nafouknuté zábavy slibuje 1600 m2 psiny pro malé i velké. Jeden z největších nafukovacích parků v ČR nalezneme přímo v centru města. Park Hopsina je doslova nabitý desítkami nejrůznějších atrakcí. Pořádají se zde zábavné programy pod dohledem zkušených trenérů ale také narozeninové párty či firemní akce.

  • Novinkou je neomezené hopsání! Za cenu 199,- můžete hopsat celý den. Nutný je doprovod dětí do 7mi let, nicméně doprovázející má vstup zcela zdarma.
  • Vzhledem k velikosti parku nejsou rezervace předem nutné.
  • Zobrazit na mapě

Area „D“

Centrum sportu a zábavy Area D, které vzniklo ze staré industriální haly se rozprostírá na 1700 m2. Malí i velcí se tu vyřádí na parádních trampolínách, menší děti budou bavit skákající hrady a ti nejmenší si užijí bazén s míčky či dětský koutek. Všichni si mohou také zahrát fotbálek na malém hřišti.

  • Celodenní vstupné o víkendu vyjde na 150,-Kč. Rodiče jako doprovod dětí mají vstup zdarma. Děti do 15-ti let musí mít sebou doprovod rodičů, popř. zástupce staršího 18-ti let. Rodiče, kteří jsou aktivní na trampolíně – vstupné 50,-Kč.
  • Zobrazit na mapě

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout