DinoPark

Na dobrodružnou cestu do pravěku plnou zábavy i poznání se můžete vypravit v DinoParku. Lákává atrakce s ozvučenými a pohyblivými modely prehistorických zvířat je vhodná především pro malé dobrodruhy od 5 do 12 let, ale zabaví se zde i menší děti a rodiče. V DinoParku si přijde na své každý. Několik metrů velké modely různých druhů dinosaurů umožní dětem obdivovat obří vyhynulé živočichy a poznat tak svět, který už miliony let neexistuje. Najdete zde i další atrakce.

Na paleontologickém hřišti si mohou děti odkrýt kostru dinosaura. Vyřádit se mohou na dětských atrakcích a prolézačkách. Za poznáním je možné se vydat také v expozici Cesta do minulosti Země. Součástí vstupného je i možnost navštívit 3D Kino s trojrozměrným filmem vyrobeným speciálně pro DinoPark. V sezóně roku 2023 zhlédnete film Ztracený svět, ve kterém hlavním postavám Jitce a Martinovi propůjčili svůj hlas Jitka Čvančarová a Martin Stránský.

Plzeňský DinoPark sice není jediný v Česku, nicméně rozhodně zde neuvidíte to samé co jinde. Jedinečný je například obří model Apatosaura dlouhý 23 metrů, pod který se vejde celá mateřská školka. Uvidíte zde také jeden z nejpovedenějších modelů Tyranosaura Rexe.

 

Občerstvení

V areálu DinoParku je vám k dispozici DinoGril a DinoCafé, kde si můžete dát během návštěvy svačinku. Kromě zmrzliny, nápojů a sladkostí si zde můžete objednat i něco drobného k jídlu. K dostání jsou například kuřecí řízečky, hranolky, párky v rohlíku, smažený sýr nebo kukuřice.

Otevírací doba

od dubna do října denně
8 – 18 hodin

Parkování

v těsné blízkosti areálu

Virtuální prohlídka