S dětmi do divadla? Super nápad !

Divadlo samozřejmě není jen pro dospěláky. V Plzni máte na výběr hned několik míst, kde si s dětmi užijete nezapomenutelný divadelní zážitek.

Divadlo Alfa

Plzeňské Divadlo Alfa se specializuje na loutková představení a v naprosté většině má ve svém repertoáru inscenace pro děti různých věkových skupin – od pohádek pro děti předškolního věku, přes příběhy pro menší školáky až po loutková představení určená puberťákům. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky představení.

Divadlo Josefa Kajetána Tyla

Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni svou tvorbou navazuje na dlouholetou divadelní tradici. V současné době čtyřsouborové divadlo má ve svém repertoáru operu, činohru, balet, operetu i muzikál. Od roku 2015 má dvě stálé scény Velké divadlo a Nové divadlo. Pravidelně najdete v programu představení, která jsou určená pro děti. Ať už se s nimi vydáte na balet nebo muzikál, můžeme zaručit velmi intenzivní, nezapomenutelný zážitek.

Divadélko JoNáš v Měšťanské besedě

I Měšťanská beseda nabízí každý měsíc divadelní představení pro děti. Přijíždí sem zahrát malá divadla z celého Česka. Tato malá komorní scéna je svým intimním charakterem vhodná pro celou škálu menších kulturních akcí a divadelní představení pro děti se zde odehrávají pravidelně.

Na divadelní představení do Moving Station

V budově bývalého nádraží na Jižním Předměstí najdete inspirativní kulturní prostor pro současné umění, vzdělávání a zábavu. Nedělní pohádkový expres pro děti tu hrají každý měsíc téměř pravidelně.

 

V Muzeu loutek v Plzni objevíte zábavnou expozici

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout