Do Plas na cestu kolem světa

Minigolfové hřiště v Plasích nabízí výlet po nejrůznějších koutech světa i malou soukromou zoo.


Jako Willy Fog si budete připadat na adventure golfu v Plasích na severním Plzeňsku. Místní minigolfové hřiště nabízí zážitky z celého světa. Jedna z jamek je umístěná uvnitř egyptské pyramidy, další na pirátské lodi, v indiánské osadě či uprostřed afrického safari. Můžete se tu vydat i na dobrodružnou cestu do pravěku a další zajímavá místa. V areálu Fantasy Golfu se navíc nachází i menší soukromá zoologická zahrada. K vidění jsou tu opice, lemuři, nezbedné surikaty, pestrá skladba papoušků, sov a dalšího ptactva. V místním zvěřinci můžete obdivovat také bílé lvy a tygry, které hned tak někde neuvidíte. 

  • Jak se sem dostanete: Areál se nachází necelých 24 kilometrů od Plzně. Vydejte se z ní směrem na Třemošnou, Kaznějov a do cíle byste měli dorazit do 30 minut.
  • Více informací: www.zooplasy.cz
  • TIP: Pokud se vypravíte do Plas, neměli byste vynechat procházku kolem monumentálního barokního kláštera nebo navštívit některý z prohlídkových okruhů. Součástí areálu kláštera je také nově otevřená pobočka Národního technického muzea – Centrum stavitelského dědictví. Součástí expozice je stavební hřiště.

Mezi jamkami Fanatsy golfu v Plasích uvidíte i nezbedné surikaty.

 

Turistická atrakce: Zoo Plzeň

Turistická atrakce: DinoPark

 

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout