Vyražte s dětmi o víkendu na karneval nebo do divadla

Druhý březnový víkend se blíží a vypadá to, že jaro už začíná pomalu vystrkovat svoje růžky. I o tomto víkendu má být poměrně pěkně a teplo, tak proč s dětmi někam nevyrazit. Máme pro Vás na výběr z několika tipů na karneval nebo divadelní představení.

  • Dětský maškarní bál v Černicích

V sobotu 9. března pořádá sbor dobrovolných hasičů v Plzni Černicích dětský maškarní bál, který se bude konat od 14 do 17 hodin v sále Lidového domu (K Cihelnám 32, Plzeň). Pro děti budou připraveny soutěže a odměny včetně bohaté tomboly. K zábavě budou hrát písničky a čas bude i na volnou zábavu.

  • Šmoulí karneval v Měšťanské Besedě

V neděli 10. března vás městský obvod Plzeň 3 zve na tradiční dětský maškarní bál, tentokrát do Měšťanské besedy. Na malé i velké návštěvníky čeká od 15 do 17 hodin show plná soutěží, zábavy, písniček a tanečků s opravdovými šmouly. Pro každého dětského návštěvníka v masce je připraven dárek! Lístky na akci budou v prodeji na místě, jednotné vstupné 20 Kč.

  • Sněhurka a sedm trpaslíků

V Měštanské besedě můžete v sobotu 9. března od 14:30 zhlédnout pohádku Sněhurka a sedm trpaslíků. Přijďte pomoci zachránit krásnou Sněhurku, splnit úkoly a dovést příběh do zdárného konce. Pohádka je vhodná pro děti od 3 let.

  • Jako knoflík v hlavě

Představení divadla Alfa Jako knoflík v hlavě, které se uskuteční v sobotu 9. března od 15 hodin je vhodné pro děti od 8 let. Příběh s prvky hororu je nejen plný napětí a překvapení, ale řeší také důležité vztahy v rodině, které občas nejsou ideální. Ale není ideální rodina nakonec děsivá? Nejsou lepší skuteční lidé se svými chybami a nedostatky? Přijďte se společně s dětmi podívat do divadla Alfa.

  • Ošklivá princezna

V sobotu 9. března od 16 hodin se můžete těšit na představení Ošklivá princezna, které proběhne v M-klubu ve Skvrňanech (Macháčkova ulice 28 v Plzni). Podle čeho si princezny vybírají své prince? A princové své princezny? V čem spočívá opravdová krása? O tom se dozvíte v pohádce, která je vhodná pro děti od 6 let. Pokladna je otevřená vždy v den konání představení od 15:30. Do divadla je zajištěn bezbariérový přístup.

  • U nás to baletí

Na Malé scéně divadla DJKT je v neděli 10. března od 14 hodin k vidění interaktivní pořad pro malé diváky U nás to baletí. Lidové tance, balet, street dance a jiné Vám představí zkušení tanečníci, kteří zasvětí do tance každého, kdo se chce poddat rytmu. Přijďte se přesvědčit se svými dětmi i Vy.

  • Kocour Modroočko

V neděli 10. března se v Měšťanské Besedě uskuteční pohádka Kocour Modroočko. Příběh malého kocourka, který se na své cestě k dospělosti setkává s kocourky a kočkami i jinými zvířátky, můžete zhlédnout hned dvakrát, od 14:30 a poté od 16 hodin. Písně Marka Ebena (hudba i texty) ani po dvaceti sedmi letech neztratily nic na své svěžesti a jsou dnes už trvalou součástí pomyslného dětského zpěvníku.

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout