Vyrazte s dětmi na karneval

Období masopustů, karnevalů, šibřinek anebo taky fašanků je v plném proudu a vy možná přemýšlíte, kam vyrazit se svými ratolestmi převlečenými za princezny, piráty anebo Spidermany. Přinášíme vám pár tipů kam s dětmi letos vyrazit v Plzni na karneval.

  • Masopustní rej v TOTEMU

Masopust pro děti s tvořivými dílnami, maškarním rejem a dobrotami našich babiček navštivte v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM v Plzni-Bolevci 20. února od 16 do 18 hodin. Nezapomeňte si s sebou vzít škrabošky, kostýmy a masky. Vstupné je 70 Kč za dítě, doprovod vstupné platit nemusí.

  • Ledová show s Elsou na Doubravce

Do Ledového království se vydají děti společně s Elsou na karnevalu v Doubraveckém klubu. Navštívit ho můžete 25. února od 16 do 18 hodin. Kromě Elsy se tu setkají i s dalšími postavami z oblíbené pohádky a zažijí společně spoustu zábavy a tancování. Předprodej vstupenek probíhá od 13. do 24. února vždy od 15 hodin a 25. února od 15:30.

  • Karnevalový rej v OC Rokycanská

V neděli 26. února se od 11 do 18 hodin promění obchodní centrum Rokycanská na karnevalovou show. Chybět nebudou tvořivé dílničky, soutěže o parádní ceny, kila cukrové vaty anebo fotokoutek.

  • Masopust ve Farmaparku u Toma

V maškarním převleku se můžete vydat i do Farmaparku. O víkendu 25. a 26. února, vždy od 9 až do 17 hodin bude pro děti připraven bohatý program jako maškarní průvod, malování na obličej, třpytivé tetovačky, soutěž o nejlepší masku anebo masopustní stezka. Kromě toho se zde podíváte na zvířátka a strávíte chvilku na čerstvém vzduchu.

  • Karneval Z pohádky do pohádky v KD Šeříkovka

Dětský karneval navštivte v KD Šeříkovka v neděli 26. února od 15 hodin. Užijete si veselé odpoledne plné pohádkových masek, tance, společného tvoření a zábavy. O zábavu se postarají i klauni Mikky a Maki, kteří si na závěr nachystali drobné odměny pro všechny zúčastněné masky. Vstupné na akci je dobrovolné.

  • Dětský maškarní ples v Koterově

T. J. Sokol Koterov pořádá maškarní ples pro děti 5. března od 15 hodin. Nebude chybět diskotéka, kde se všechny děti pořádně vyřádí. Dále budou připravené různé soutěže a tombola o hezké ceny.

  • Dětský maškarní bál v Liticích

V Lidovém domě Litice se bude konat maškarní bál pro děti 11. března od 14 do 17 hodin. I zde můžete očekávat spoustu muziky, tancování a tombolu pro děti. Maskami se to tu bude jen hemžit.

  • Dětské maškarní odpoledne v Hradišti

V tělocvičně TJ Sokol Plzeň Hradiště bude připraveno maškarní odpoledne pro děti v sobotu 18. března od 14 do 18 hodin. Těšit se můžete na tancovačku, spoustu hudby a zábavu, která bude děti bavit.

  • Dětský maškarní bál v DEPO2015

Do DEPO2015 se vydejte na maškarní 19. března v 15 hodin. Těšit se můžete na kouzelnickou show, soutěže, diskotéku anebo soutěž o nejhezčí kostým. Odpolednem budou provázet klauni TOPI a MOPI. Děti se zde také mohou vyfotit s živými maskoty. Vstupné je 50 Kč za dospělého, děti do 15 let mají vstup zdarma. Předprodej vstupenek probíhá přes síť GoOut.

 

  Festival KUK zabaví v Plzni vaše nejmenší ratolesti

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout