Užijte si Juniorfest z pohodlí domova

Juniorfest v Plzni

Plzeňský tradiční mezinárodní filmový festival pro děti a mládež se blíží a jeho organizátoři mysleli na všechno. Proto se nemusíme obávat, že bychom o něj letos přišli. Juniorfest si v plné parádě může vychutnat každý, bezpečně a v pohodlí svého domova. Přesouvá se totiž do online prostředí. Pro diváky všech věkových kategorií jsou připraveny hned dvě platformy.

Juniorfest LIVE

V termínu od 6. do 12. listopadu 2020 se můžete těšit na JUNIORFEST LIVE. Každý den od 16:00 do 18:00 hodin se bude živě vysílat ze speciálního filmového studia, vybudovaného v plzeňském DEPO2015. Podvečery vás provedou moderátoři, kteří budou ve studiu zpovídat zajímavé hosty nejen z řad dětských filmů. Na programu jsou filmy, animované seriály či dokumentární snímky. Zúčastnit se můžete i speciálních workshopů a programů České televize. 

Juniorfest ONLINE

V době od 13. do 22. listopadu nastoupí druhá připravovaná platforma JUNIORFEST ONLINE. Zde už půjde o ryze filmové projekce. Mrknout se můžete jak starší snímky z let minulých, tak premiéry, které měly být uvedeny v rámci letošního ročníku. Stačí si vybrat. Letošním trhákem by měla být projekce Mlsných medvědích příběhů, americký snímek Max a já či izraelský snímek Na křídlech starého letounu.

  • Aby vám žádný film neutekl, mrkněte už teď na webové stránky www.juniorfest.cz. Najdete tu kompletní program festivalu a také zde budou festivalové přenosy probíhat.
  • Cena projekce jedno filmu v rámci JUNIORFEST ONLINE je 49 Kč.

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout