Tipy na plzeňské vánoční dárky pro děti

Jiskřičky v očích, výraz nadšení při každém trhnutí papíru a zkoumání všech nových hraček dlouho do noci. Dětská radost je na období Vánoc snad to nejkrásnější. Lámete si hlavu nad tím, jak vašim ratolestem dopřát radostné Vánoce a bohatého Ježíška? Vyhněte se shonu v nákupních centrech a raději si přečtěte naše tipy na originální dárky z Plzně.

Oblečení z Íčka S duší Plzně pro malé i menší

Zbytek špaget, rajská omáčka, šmouhy od vodovek. Dětského oblečení na výměnu není nikdy dost, a co teprve pro novopečená miminka. Pořiďte jim originální bodýčko Made in Plzeň z kolekce S duší Plzně s roztomilým andělíčkem. Pro větší děti máme klasická trička ze stejné kolekce. To vše a mnohem více pořídíte v infocentru na náměstí.

Plyšáků není nikdy dost

Obklopit se v pelíšku pořádnou sbírkou plyšáků a zahnat všechny duchy a zlé sny, to je cílem mnoha dětí. Slonům a medvídkům už odzvonilo, teď frčí velbloudi! Ano, čtete správně. Pořiďte dětem plyšového velblouda Bartoloměje, plzeňského maskota, který má skoro stejně dlouhý krk jako věž katedrály, po které je pojmenován. Tentokrát ho nenajdete v zoo, ale v informačním centru na náměstí.

Taťuldo, kdy už přijde Ježíšek?

Nezbeda Hurvínek a taťulda Spejbl, snad všem dětem známá dvojice, jejíž příběhy všedních dní jsou plné humoru. Věděli jste, že se narodili v Plzni? Ukažte dětem, že i s dřevěnými loutkami včetně slušňačky Máničky může být super zábava a zahrajte si doma loutkové divadlo, které má u nás dlouholetou tradici. Dřevěnou trojici zakoupíte v našem informačním centru nebo na pokladně Muzea loutek na náměstí Republiky.

Cool školní potřeby pro malé architekty 

Máte doma malé šikuly, kteří neustále kutí, vyrábí a něco kreslí? Nebo byste svým dětem rádi zpříjemnili povinné školní dny? V naší kolekci suvenýrů, inspirované dílem architekta Adolfa Loose najdete tužky, bloky, pravítka i svinovací metr. Nabízíme i zbrusu nové plechové penály s tužkami a stylové mramorové pastelky. Pro vášnivé čtenáře, které nejčastěji najdete s hlavou zabořenou do napínavé knížky, máme vychytané záložky. Zastavte se v jednom z našich infocenter, kde si všechno prohlédnete, pokoupíte a hned bude o starost míň.

Hry od generála Pattona

Na vojáčky si malí kluci hrají snad dodnes. A vy jim můžete zařídit zábavu na dlouhé zimní večery v teple domova. Kvarteto a pexeso v novém kabátě s motivy Patton Memorial Pilsen tuto funkci s přehledem zastoupí. Zakoupíte je v našem infocentru a v novém roce s dětmi nabití vědomostmi můžete vyrazit do samotného muzea, které prostřednictvím exponátů, autentických předmětů a vzpomínek pamětníků popisuje válečné události na západě Čech.

Za zábavou po celý rok

O tom, že zážitkové dárky jsou taky super dárky můžete přesvědčit i své děti. Milovníky zvířátek určitě potěší roční permanentka do plzeňské zoo nebo sezónní permanentka do království obrovitých ještěrů – DinoParku Plzeň. U příležitosti 95. narozenin zoologické zahrady vznikla letos kniha plná fotografií a informací s dětským komiksem, která je taky skvělým tipem pod stromeček. Malým vědátorům, kteří by nejraději místo do školy denně chodili do Techmanie, nadělte permanentku na půl nebo rovnou na celý rok. V nabídce jsou kromě poukazů pro jednotlivce a rodiny i tematické dárkové předměty.

Sportu zdar a legraci zvlášť!

Dárkové vouchery nabízí i dětské zábavní centrum Hopsina. Darujte dětem celodenní řádění v nafukovacím parku s atrakcemi, kde vyčerpají téměř všechnu energii a doma už budou jako andílci.  Strach o ně mít nemusíte, tady se padá jedině do měkkého. Poukazy o různé hodnotě zakoupíte na jejich webových stránkách.

Pořádná výbava pro malé sportovce

Přemýšlíte, čím udělat radost malým nadějím českého fotbalu? Na fanshopu plzeňské Viktorky najdete spoustu tipů od triček a čepic přes osušky až po stylový box na svačinu, lahev nebo sáček na přezuvky. Dětem můžete navrhnout i vlastní dres; speciální kolekce pro batolata nabízí třeba bodýčka, dřevěná chrastítka a mnoho dalšího. Pokud vaši kluci vzhlíží spíš k plzeňským indiánům a nepustí hokejku z ruky, pořídit jim můžete přímo tu originální od HC ŠKODA. A k tomu kulichy, puky, batohy, lahve, ponožky, tepláky, … už plníte košík? 

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout