S dětmi se můžete vyřádit na světelné výstavě Tajuplný les

Výstava Tajuplný les v DEPO2015

Až do konce roku můžete v Plzni zajít na světelnou interaktivní výstavu BLIK BLIK Tajuplný les, která propojuje digitální umění a technologie s hrou a zábavou pro celou rodinu. Celkem dvanáct interaktivních instalací navodí na ploše 450 m2 atmosféru lesa - tajuplného a kouzelného prostředí plného pohádkové atmosféry, fantazie, hry, světel, stínů a zvuků.

Co ještě vás v Tajuplném lese čeká?

Celá expozice je pojatá jako cesta, kterou se z reálného prostředí dostanete do různých lesních světů, z nichž každý má svůj příběh a atmosféru.  Podobně jako v příbězích Lewise Carrolla vstoupí návštěvníci do světa fantazie králičí norou, poté se ocitnou na dně rybníka, objeví tajemství začarovaných tůněk či svítících programovatelných stromů, ovládnou kouzlo Ubrousku, prostři se, projdou magickou krajinou jako z Avatara nebo se ztratí v psychedelickém pralese. Děti navíc po příchodu dostanou magické hůlky, díky nimž budou moci oživovat různé části expozice a jednotlivé instalace.

Praktické informace

Vstup do expozice je možný pouze s respirátorem FPP2 nebo nanorouškou a po vydezinfikování rukou. Výstava je průběžně uklízena a dezinfikována. Výstava pojme v jeden moment maximálně 30 osob. V areálu DEPO2015 můžete zdarma zaparkovat.

Otevírací doba

každý den 10:00-18:00

Vstupenky

Vstupenky na výstavu pořídíte v předprodeji na portále Plzeňská vstupenka.

Výstava Tajuplný les v DEPO2015

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout