Přivítejte prázdniny s dětmi v Plzni

Hurá! Jsou tu prázdniny a konec roku je třeba náležitě oslavit! V Plzni se koncem týdne chystá pár akcí, kam s dětmi můžete vyrazit.

Náměstí Republiky ožije v pátek odpoledne od 14 do 17 hodin živou hudbou, pohádkovými hrami a zábavnými hracími stanovištěmi. Děti si budou moci na závěr školního roku zasoutěžit a zatančit, zadovádět na skluzavce, vyzkouší si své umění na horolezecké stěně nebo se povozí na kolotoči. Od 16:30 se pak můžete těšit na hranou pohádku Zachraňme Pepíčka z břicha obrovské velryby.

Poslední červnová sobota bude v ZOO Plzeň již plně ve znamení prázdnin i celodenního soutěžně zábavného programu od 10 do 17 hodin. Užijte si letní den plný zábavy, her a soutěží. V programu nebude chybět ani oblíbená soutěžní naučná stezka – tentokrát s tématikou jak přežít dva měsíce prázdnin. Za všechny splněné úkoly dostanou děti odměnu v podobě chladivé zmrzliny.

V neděli od 11 do 18 hodin si můžete v kreativním centru DEPO2015 užít PicNic aneb Den plný letních zážitků. Těšit se můžete na nedělní pohodový den s celodenním programem. Chybět nebude dobré jídlo, káva, zmrzlina, koupání, letní kino a spousta dalších letních lákadel. Radost Vám jistě udělá i poslech buskerského orchestru Police Symphony Orchestra, který do Plzně dorazí v rámci svého vůbec prvního týdenního turné. Bavit se budou děti, puberťáci, vysokoškoláci, dospěláci i senioři. Vstupné na akci je zdarma.

V předhradí hradu Radyně se můžete v sobotu s dětmi zúčastnit sportovního odpoledne a především zábavného překážkového běhu. Startovné je zdarma, jen je třeba se přihlásit dopředu v Informačním centru Radyně. A komu by se nechtělo běžet, může si užít výhled na Plzeň z hradu Radyně nebo  se podívat na komentovaný zásah hasičského sboru ze Starého Plzence.

  • Náš tip: Jak děti odměnit za vysvědčení, kam je vzít na nejlepší zmrzlinu, dortík nebo burger naleznete v našem článku zde.

 

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout