Přijďte si zaskákat na trampolínách do nové Jumparény v Plzni

Skákání na trampolínách v Jumpareně u Boleváku v Plzni

Máte rádi trampolíny? Potom musíte vyzkoušet novou outdoorovou sestavu obřích trampolín na pláži Ostende u Velkého boleveckého rybníka! Nové venkovní sportoviště láká hlavně děti, ale vybít se po náročném dni přichází i dospělí. Zasportovat si můžete individuálně nebo ve skupině – v případě rezervace pro 15 až 20 osob poskytují organizátoři slevu. Běžný ceník nabízí 10 minut skákání za 50 korun, za 20 minut zaplatíte 80 korun a půl hodina stojí 100 korun.

Trampolíny na více místech po Plzni

Jumparenu můžete na pláži Ostende navštívit v případě příznivého počasí denně od 13 do 20 hodin (o víkendu od 10 do 20 hodin) až do poloviny srpna. Poté se zřejmě stane součástí letního volnočasového projektu Sportmánie Plzeň 2018 a skákat se bude v areálu za OC Plaza. Milovníky trampolín potěší informace, že pokud se podaří zajistit vhodné vnitřní prostory, bude se moci hopsat celoročně i během zimního období.

Sportování v oblasti boleveckých rybníků

Sestava outdoor trampolín doplnila nabídku sportovního vyžití v okolí boleveckých rybníků, významné rekreační oblasti na severním předměstí Plzně. Největší „Bolevák“ v létě hostí zájemce o koupání, kteří oceňují zejména pozvolně klesající vstup do vody, písčité dno a přilehlé pláže. V areálu se nachází několik stánků s občerstvením, autocamp, Jachetní klub Plzeň a parkoviště. Okolí rybníků protíná nová stezka, která je díky svému bezbariérovému provedení vhodná jak pro cyklisty a inline bruslaře, tak pro pěší výletníky s kočárky i pro vozíčkáře. Autocamp Ostende umístěný v západní části areálu, oceněný zlatou hvězdou nabízí kromě ubytování také restauraci s venkovním posezením, antukové hřiště na nohejbal a volejbal, prostor určený k hraní petangue a půjčovnu šlapadel.

K „Boleváku“ na kole

Motorizovaní návštěvníci mohou využít parkoviště. Pokud se rozhodnete pro cyklovýlet, do areálu se dá pohodlně dostat například po cyklostezce vedoucí z náměstí Republiky přes Štruncovy sady a naučnou stezku Údolím Berounky až k boleveckým rybníkům (tip na cyklovýlet naleznete na turistickém portálu Visit Plzeň).

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout