Plzeňská ZOO připravila na červen zábavný program pro děti

V červnu, kdy už je pořád krásné teplé počasí, se s dětmi můžete vydat do ZOO a výlet spojit s některou z chystaných akcí pro rodiny s dětmi všeho věku.

  • Vypalte za Nepálem (13. června)

Aneb běh po stopách pandy červené! Na charitativním běhu ve prospěch projektů na ochranu přírody vyběhnete do míst, kam v loňském roce utekl samec pandy červené Nepál. Vybrat si můžete mezi kilometrovou trasou po ZOO nebo pětikilometrovou v okolí. Na závod je nutné se registrovat předem.

  • Pohádková stezka (20. června)

Na pohádkové stezce vás v ZOO čeká od 10 do 17 hodin celodenní program pro děti s tématem oblíbených klasických i moderních pohádek. Na stezce budete plnit různé úkoly, za které vás na konci samozřejmě čeká odměna.

  • Květinová princeznička a květinový princ (20. června)

Před tropickým pavilonem se bude po roce od 14:00 opět konat soutěž pro malé slečny a kluky v různých disciplínách. Ten, kdo ve všech obstojí, bude zvolen květinovou princezničkou a květinovým princem. Přihlásit se může kdokoliv.

  • Adie školo – světadíly za zvířaty (27. června)

Přivítat prázdniny a rozloučit se se školním rokem můžete v ZOO na celodenní soutěžně-cestovatelské akci. Od 10 do 17 hodin se tu s dětmi zabavíte a odměnou za splněné úkoly jim bude sladké a chladivé překvapení.

Podrobnosti k jednotlivým akcím najdete na webových stránkách ZOO v Plzni.

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout