Plzeňská zoo nabídne v květnu hned několik zajímavých akcí

Jedno z květnových akcí v plzeňské zoo bude den pro Medvědy.

Do plzeňské zoo můžete vyrazit 365 dnů v roce. Na jaře je samozřejmě nejhezčí a plná čerstvě narozených mláďátek. Její návštěvu můžete v květnu spojit s některou z plánovaných akcí.

  • Den pro medvědy

V sobotu 4. 5. se budete moci s dětmi zúčastnit rodinného soutěžního programu na vyhlídce u medvědů. Návštěvníci při něm soutěžní a zábavnou formou nahlédnou do života těchto zvířat. Dozvědí se o nich řadu zajímavostí, proč se například medvěd hnědý také jmenuje brtník nebo na čem si v zoo nejvíce pochutnávají.

  • Dny Japonské kultury

O víkendu 18. a 19. 5. budete mít možnost zažít v Zoologické a botanické zahradě města Plzně Dny japonské kultury. Pro návštěvníky je od 10 do 17 hodin připraven celodenní program i tvůrčí dílny pro děti.

  • Po stopách Hanzelky a Zikmunda

V sobotu 25. 5. můžete v ZOO zažít báječné dobrodružství Po stopách Hanzelky a Zikmunda. Od 10 hodin je pro děti připraven celodenní program „kolem světa“. U pokladny děti dostanou slosovatelnou hrací kartu k plnění úkolů a mohou se mimo jiné setkat i s aktéry cesty kolem světa Lukášem Sochou a Tomášem Vaňourkem. 

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout