Navštivte divoký západ uprostřed Plzně

West park v Plzni vám umožní se přenést na amercký divoký západ.

Pokud už vás jarní dny lákají ven a přemýšlíte, kam poslední dubnový víkend vyrazíte s dětmi, máme pro vás skvělý tip na výpravu do americké historie divokého západu. V sobotu 27. dubna se totiž od 11 do 18 hodin otevřou brány West parku v Plzni, který zahájí svou letošní sezonu. Na americkém ranči, nedaleko centra města a blízko ZOO Plzeň, bude pro děti připraven bohatý celodenní program plný zábavy, her a soutěží, včetně velké rodinné hry o ceny. Na divoký západ ve West parku se můžete vydat také ve sváteční dny 1. a 8. května.      
 
Budete moci nahlédnout do historie osidlování amerického západu. Můžete se alespoň na chvíli stát indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušet si jejich život na vlastní kůži. Naučíte se střílet z luku, házet tomahavkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Zatančíte si s indiány nebo uvidíte, jak kovbojové ovládají biče či lasa.

Prohlédnout si můžete také muzeum, jehož expozice je průběžně obohacována o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA. Komentované prohlídky muzea proběhnou od 12, 14 a 16 hodin.

  • Celodenní vstupné na akci je pro dospělé 100,- Kč, pro děti pak 80,- Kč. Za rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti) zaplatíte 320,- Kč.
  • V případě nepřízně počasí je k dispozici i krytý prostor.
  • Jak se dostat do West parku? 
    • Autobusem z Centrálního autobusového nádraží linkou č. 35, zastávka na znamení U Bouzků. WEST PARK se nachází cca 200 metrů od zastávky.
    • Tramvají č. 4 z centra města – zastávka Lékařská Fakulta – odtud cca 400 m do ZOO Plzeň, následně cca 15 minut pěšky.
  • Aktuální informace k programu ve West parku

 

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout