Mikulášská nadílka v Plzni a okolí

Blíží se den, kdy na dveře zaklepe Mikuláš, čert a anděl. Tento rok to bude v pondělí 5. prosince. V Plzni se však objeví tato trojice už o víkendu 3. a 4. prosince. Můžete navštívit mikulášské besídky, diskotéky i čertí reje. Kam všude se v Plzni můžete vydat?

Čert a Mikuláš ve Farmaparku u Toma

Za čerty a Mikulášem se zajeďte podívat do Farmaparku u Toma 4. nebo 5. prosince. V neděli se na vás nezaměnitelná trojice bude těšit od 10 do 17 hodin a v pondělí od 12 do 17 hodin. Větší děti se podívají do pekla za strašidelnými čerty a Luciferem, který s sebou bude mít i knihu hříchů. Menší děti navštíví hodný čert s andělem a Mikulášem. Připravena bude zábavná stezka, malování na obličej, jízdy na poníkovi a mnoho dalšího.


Mikulášská s Maxim Turbulenc

Na pořádnou čertí párty se vydejte na adventní trhy na náměstí Republiky 5. prosince. Od 16 hodin tu bude největší sraz mikulášských masek a nebude chybět ani nadílka pro děti. Těšit se můžete i na skupinu Maxim Turbulenc.


Mikulášská nadílka v POD ZEMÍ

Za čerty se můžete vydat i do opravdového pekla. Otevře se v hlubinném dole v Nevřeni 3. a 4. prosince. Kaolinový důl se zaplní čerty, čerticemi a uvidíte i samotného Pána pekel Lucifera. Projdete si stezku se šesti stanovišti a po splnění úkolů obdržíte sladkou odměnu. Rezervaci je nutné udělat předem, více informací najdete na stránkách Centrum Caolinum Nevřeň.


Čertovské odpoledne v Zoo

Do pekla a pohádkového sklepení se vydejte 3. prosince od 15 hodin do Zoologické a botanické zahrady v Plzni. Na statku Lüftnerka bude mít Mikuláš pro ty nejodvážnější přichystaný balíček se sladkostmi a nebojte, čerti jsou tu hodní. Tento den se podíváte i do medvědích brlohů, kde se tito hnědí chlupáči právě ukládají k zimnímu spánku a dozvíte se i pár zajímavostí od jejich ošetřovatele.


Mikulášská Radyně

Hrad Radyni obsadí pekelníci 4. prosince od 13 do 16 hodin. Kromě prohlídky hradu na vás čeká tvoření pro děti, peklo, čertí radovánky i malé občerstvení. Hodně děti samozřejmě dostanou sladkou nadílku. Vstupné je 80 korun.


Kam dál za čerty a Mikulášem?

V neděli 4. prosince zajděte na čertí diskotéku do Saloonu Doubravka. Začínat se zde bude v 15:00 a skotačit tu můžete až do 19:30. Na Mikulášskou besídku se můžete vypravit i do Sokolovny v Újezdě 5. prosince od 16:00 do 19:00 a Restaurace u Komína v Plzni-Bolevci zve na Mikulášskou nadílku 4. prosince od 13:00 do 19:00. Připravená tu bude tombola, mikulášské malování i diskotéka. Mikuláše pro nejmenší, bez strašení, si užijete v neděli 4. prosince od 16 hodin v Jedlé zahradě spolku Uzlík v Plzni na Borech, kde bude nachystaná tajuplná cesta s úkoly, která děti dovede až k Mikuláši.

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout