Jak v Plzni oslavit s dětmi jejich den D?

Nuda v Plzni rozhodně nehrozí a už vůbec ne s dětmi.

Nuda v Plzni rozhodně nehrozí a už vůbec ne s dětmi. Ať už tady s dětmi strávíte jeden den nebo celý víkend, pořád bude co dělat. Plzeň má navíc tu výhodu, že nebudete muset nikam daleko cestovat, všechny největší atrakce najdete relativně blízko u sebe. Na den dětí je tu nachystáno hned několik fajn akcí, kde by se vám i dětem mohlo líbit. Stačí si vybrat.

S Drony na Dronfestu

Děti milují drony a festival Dronfest patří k největším akcím svého druhu na světě. V pátek i v sobotu nabídne pestrý program pro celou rodinu. Chybět nebudou ukázky a závody dronů, laser game nebo fotokoutek. Vstup na akci je zdarma a koná se v pátek 1. června od 10 do 18 hodin a v sobotu 2. června od 10 do 16 hodin.

Se zvířátky v plzeňské zoo

Plzeňská zoologická zahrada láká v pátek odpoledne od 13 do 15:30 hodin na soutěžní stezku. Na prvních 100 účastníků čeká lákavá odměna. Ve 14:30 hodin si můžete s ošetřovatelem nosorožců popovídat třeba o tom, co snídá oblíbená obyvatelka zoo nosorožčí slečna Růženka. Jako dárek budou mít děti také 50% slevu na vstupném, zaplatí tedy jenom 55 korun.

Tvořením v některé z galerií

Svoje kreativní schopnosti můžete dosyta rozvíjet ve výstavní síni „13“ Západočeské galerie v Plzni, kde bude od 13 do 18 hodin probíhat tvůrčí dílna. S sebou si vezměte jen spoustu fantazie, umělecké pomůcky dostanete v rámci vstupného, které činí 60 korun.

Letními radovánkami a sportem u Boleváku

Letní počasí si nejvíce užijete na pláži Ostende u Velkého boleveckého rybníka. V rámci dětského dne si zde mohou děti vyzkoušet nejrůznější adrenalinové akce nebo triatlon pro začátečníky. Z centra města je to pouhých 5 km.

S Techmanií v OC Olympia

Na sobotní den si pro vás Techmania Science Center připravila odpoledne plné experimentů, logických úloh a psychomotorických testů. Zjistíte mimo jiné, jestli máte od přírody talent spíše na sport nebo na matematiku. Akce se koná v obchodním centru Olympia v Černicích od 10 do 17 hodin.

Na plovárně v Hradišti

Dětský den oslavíte i v neděli v Hradišti u jezu. Ze Slovan se sem na kole i pěšky dostanete snadno a těšit se můžete na spoustu her a zábavy i soutěže o sladkou odměnu. To vše od 14 do 17:30 hodin v příjemném prostředí plovárny Hradiště.

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout