Festival KUK zabaví v Plzni vaše nejmenší ratolesti

Festival KUK v Plzni

KUK je zábavný festival pro batolata od 10 měsíců a děti do 3 let i jejich rodiče. Do DEPO2015 zavítá od 11. do 15. října. Děti tu mohou navštívit divadelní představení, pohybové aktivity i koncert, kde rozhodně nebude vadit, když se hlasitě projeví nebo se rovnou zapojí. Co děti čeká dál?

Obří interaktivní herna

Unikátní KUK herna bude otevřená po celou dobu konání festivalu od 10 do 18 hodin. Ve velkém bludišti s různými skrýšemi a hrami, interaktivní hrací dekou a nafukovací prolézačkou si zadovádí především nejmenší děti. Kreativně se mohou vyřádit u hravých tabulí, a když je dostihne únava, relaxovat mohou v dětské odpočívárně.

  • Vstupné do herny je 60 Kč pro dospělé a 100 Kč pro děti na celý den. Z herny můžete v případě potřeby odejít a zase vrátit a vstupné vám bude stále platit. Vstupenky je kvůli kapacitě lepší pořídit v předprodeji.

Divadlo, baby jóga, cirkus a mnohem více

Součástí doprovodného programu festivalu jsou divadelní představení pro nejmenší, baby jóga, cirkus, koncerty vážné hudby Filharmoniště. Rozhodně nebude vadit, že děti mluví a zapojují se, naopak jsou tu vítány všude.

Přednášky pro rodiče

Program festivalu zahrnuje také vzdělávací semináře pro rodiče. Zajít můžete na besedu s Tátou parťákem nebo seminář s Monikou Just na téma Jak přežít emoční únos.

  • Na jednotlivé akce doprovodného programu pro děti i rodiče pořídíte vstupenky v předprodeji.
  • Více informací o festivalu a programu jednotlivých akcí naleznete na webových stránkách www.kukfestival.cz

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout