Festival KUK zabaví v Plzni vaše nejmenší ratolesti


Foto: Festival KUK

KUK je zábavný festival pro batolata od 10 měsíců a děti do 3 let i jejich rodiče. Do DEPO2015 zavítá od 7. do 16. března. Děti tu mohou navštívit divadelní představení, pohybové aktivity i koncert, kde rozhodně nebude vadit, když se hlasitě projeví nebo se rovnou zapojí. Co děti čeká dál?

Obří interaktivní herna

Unikátní KUK herna bude otevřená po celou dobu konání festivalu. Každý den je herna rozdělena na dva časové úseky: 10:00 - 13:30 a 14:00 - 18:00. Ve velkém bludišti s různými skrýšemi a hrami, kuličkovou dráhou, obří nafukovací prolézačkou a interaktivním kobercem si zadovádí především nejmenší děti. Kreativně se mohou vyřádit u hravých tabulí, a když je dostihne únava, relaxovat mohou v dětské odpočívárně.

• Vstupné do herny je 60 Kč pro dospělé a 100 Kč pro děti na vybraný dopolední nebo odpolední časový úsek. Z herny můžete v případě potřeby odejít a zase vrátit a vstupné vám bude stále platit. Vstupenky je kvůli kapacitě lepší pořídit v předprodeji.


Foto: Festival KUK

Divadlo, dílničky a mnohem více

Součástí doprovodného programu festivalu jsou divadelní představení pro nejmenší, výtvarné a kreativní dílničky nebo kurzy znakování pro batolata. Rozhodně nebude vadit, že děti mluví a zapojují se, naopak jsou tu vítány všude.

Přednášky pro rodiče

Program festivalu zahrnuje také vzdělávací semináře pro rodiče. Zajít můžete na besedu Rodičovství s lehkostí nebo Mámou ve světe kluků nebo se zúčastnit kurzu první pomoci.

• Více informací o festivalu a programu jednotlivých akcí a předprodej vstupenek naleznete na webových stránkách DEPO2015.

• V areálu DEPO2015 pohodlně zdarma zaparkujete a přímo do herny se dostanete i s kočárkem.

 

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout