Do Divadla Alfa zajdete s dětmi na představení už v červnu

V červnu se již otevře oblíbené loutkové Divadlo Alfa. Po celý měsíc budete moct vybírat ze tří představení, z toho dvě budou úplné premiéry. Vstupenky jsou v předprodeji na webových stránkách Divadla Alfa.

  • Ťuk, ťuk, ťuk. Tučňák?

V prvním červnovém týdnu si mohou nejmenší diváci užít novou pohádku Ťuk, ťuk, ťuk. Tučňák?. Inscenace vypráví nádherný příběh přátelství chlapce a tučňáka, který se najednou objeví u dveří. Představení se hraje vždy od 10 hodin dopoledne. Představení je vhodné pro děti už od 2 let.

  • Jenovéfa

Druhý červnový týden uvede Alfa zbrusu novou premiéru Jenovéfa v režii Tomáše Dvořáka. Půjde o unikátní a dřevně loutkářské zpracování staré hry lidových loutkářů. A jak je v případě Alfy jasné, představení bude nabité jedinečným humorem a nadsázkou. Představení je vhodné pro děti od 9 let.

  • Pozor, Zorro!

Třetí červnový týden zahraje Alfa každý den dopoledne svůj poslední hit, slavnou mexickou legendu v loutkovém podání Pozor, Zorro!, která vypráví o maskovaném předchůdci dnešních superhrdinů v rytmu živé mexické hudby. Představení je vhodné pro děti od 6 let.

O bezpečnost se bát nemusíte

Hrát se bude samozřejmě v souladu s platnými hygienickými nařízeními a omezeními. Alfa uvede jen menší loutková představení pro 20 - 40 diváků. Divadlo je pravidelně dezinfikováno, herci budou hrát se zakrytým obličejem nebo za dekorací. Návštěvníci by samozřejmě také měli mít roušky.

Sdílet

facebooktwittergoogle+

Vytisknout