Velká rodinná vstupenka

2
dny
4
atrakce
999 Kč
1410

Plzeň vždycky byla, je a bude městem piva, nicméně pokud se sem vydáte na výlet s dětmi, nudit se nebudete. Právě naopak. Plzeň a okolí mají v tomto ohledu co nabídnout. Město samotné nabízí zoo, DinoPark, Muzeum loutek, science centrum Techmania, historické podzemí, Muzeum strašidel a celou řadu atrakcí pro děti. Za každého počasí se tu zabaví celá rodina. Řada míst v okolí láká ke koupání i zajímavým výletům pěšky i na kole. Pokud se do Plzně vydáte za zábavou na minimálně dva dny, nezapomeňte v období od července do září využít zvýhodněné Velké rodinné vstupenky.

Vstupenka je v prodeji pouze v letní turistické sezoně.

Rodinné vstupné v ceně 999 Kč zahrnuje:

ZOO

DinoPark

Muzeum loutek

Techmania

Co je Velká rodinná vstupenka?

Dva dny (přesně 48 hodin), čtyři TOP plzeňské turistické atrakce pro děti a spousta zábavy pro celou rodinu. To vše si můžete v Plzni užít za 999 korun díky Velké rodinné vstupence. Pokud navštívíte všechna zmiňovaná místa, ušetříte téměř třetinu peněz, které byste utratili za jednotlivé vstupenky. Rodinné vstupné do všech čtyř objektů totiž běžně stojí v součtu 1410 korun. Ušetříte tak více než 400 korun.

Martina Štěpánková

K výletu do Plzně nás přemluvily děti a musím říct, že jsme si ty dva dny všichni skvěle užili. Mě osobně překvapilo, jak je v Plzni všechno blízko. V Praze nám jenom cesta do zoo trvá hodinu, v Plzni jsme se všude dostali do 15 minut. Myslím, že tímhle směrem zamíříme častěji.

Jak vstupenka funguje?

Vstupenku bude možné od konce června zakoupit v Turistickém informačním centru v Plzni na náměstí Republiky 41 nebo také online prostřednictvím webu www.plzenprodeti.cz. Platnost vstupenky je 48 hodin od zahájení návštěvy prvního ze čtyř zmiňovaných turistických cílů. Pořadí návštěvy záleží jenom na vás. Vstupenka je nepřenosná, proto při jejím zakoupení musíte vyplnit jméno jedné dospělé osoby, která může být při vstupu do jednotlivých cílů z důvodu ověření totožnosti vyzvána k předložení občanského průkazu. V každém ze 4 vyjmenovaných turistických cílů vám bude u pokladny odstřižen útržek s označením daného turistického cíle. Vstupenka platí pro maximálně dvě dospělé osoby a dvě děti od 3 do 15 let

Obchodní podmínky jsou ke stažení zde.