Rodinná karta

2
dny
4
atrakce
1299 Kč
1620

Plzeň vždycky byla, je a bude městem piva, nicméně pokud se sem vydáte na výlet s dětmi, nudit se nebudete. Právě naopak. Plzeň a okolí mají v tomto ohledu co nabídnout. Město samotné nabízí zoo, DinoPark, Muzeum loutek, science centrum Techmania, historické podzemí, Muzeum strašidel a celou řadu atrakcí pro děti. Za každého počasí se tu zabaví celá rodina. Řada míst v okolí láká ke koupání i zajímavým výletům pěšky i na kole. Pokud se do Plzně vydáte za zábavou na minimálně dva dny, nezapomeňte v období od července do října využít zvýhodněné Rodinné karty Visit Plzeň Card.

Rodinná karta Visit Plzeň Card zahrnuje:

ZOO

DinoPark

Muzeum loutek

Techmania

Jaké jsou výhody Rodinné karty?

Dva dny (přesně 48 hodin), čtyři TOP plzeňské turistické atrakce pro děti a spousta zábavy pro celou rodinu. To vše si můžete v Plzni užít za 1299 korun s Rodinnou kartou Visit Plzeň Card. Pokud navštívíte všechna zmiňovaná místa, ušetříte téměř čtvrtinu toho, kolik byste utratili za jednotlivé vstupenky. Rodinné vstupné do všech čtyř objektů totiž běžně stojí v součtu 1620 korun. Ušetříte tak více než 300 korun.

Martina Štěpánková

K výletu do Plzně nás přemluvily děti a musím říct, že jsme si ty dva dny všichni skvěle užili. Mě osobně překvapilo, jak je v Plzni všechno blízko. V Praze nám jenom cesta do zoo trvá hodinu, v Plzni jsme se všude dostali do 15 minut. Myslím, že tímhle směrem zamíříme častěji.

Jak Rodinná karta funguje?

Rodinnou kartu Visit Plzeň Card můžete od 1. července 2018 do 30. října 2018 zakoupit v Turistickém informačním centru v Plzni na náměstí Republiky 41. Platnost Rodinné karty je 48 hodin od zahájení návštěvy prvního ze čtyř zmiňovaných turistických cílů. Pořadí návštěvy záleží jenom na vás. Rodinná karta je nepřenosná, proto při jejím zakoupení musíte vyplnit jméno jedné dospělé osoby, která může být při vstupu do jednotlivých cílů z důvodu ověření totožnosti vyzvána k předložení občanského průkazu. Rodinná karta Visit Plzeň Card je bezkontaktní čipová karta, která vám umožňuje se jednoduše odbavit při vstupu do jednotlivých míst pouhým načtením jediné karty. Vstupenka platí pro maximálně dvě dospělé osoby a dvě děti od 3 do 15 let.

Rodinnou kartu Visit Plzeň Card je možné využít také jaké elektronickou peněženku pro platbu v MHD. Nabít ji můžete přímo v Turistickém informačním centru nebo v Zákaznických centrech PMDP, a.s. (Denisovo nábřeží 12 nebo Klatovská třída 12, Plzeň).

Kartu je také možné objednat předem na info@visitplzen.eu a nechat si ji zaslat poštou. K ceně bude připočítáno poštovné.

Obchodní podmínky jsou ke stažení zde.